Kategorie
Bez kategorii

Przewozy osobowe Niemcy Opole i inne usługi transportu osób

Uczniowie korzystający z przewozów osobowych na tarsie Niemcy Opole muszą zdezynfekować ręce wchodząc do autobusu i raz przed zejściem z autobusu.

Tylko jeden autobus wykonujący przewozy osobowe Niemcy Opole  na raz może pozwolić uczniom zejść na dół i wejść na teren szkoły. Uczniowie powinni poczekać w swoim autobusie, aż wszyscy uczniowie wysiądą z poprzedniego autobusu.

Obszary wokół wejścia do szkoły powinny być wyznaczone do organizacji przywozu autobusów (strefa przywozu vs. strefa oczekiwania na autobus).

Wysiadanie z autobusu który oferuje przewozy osobowe Niemcy Opole  powinno odbywać się w uporządkowany sposób, rząd po rzędzie, z poszanowaniem dystansu fizycznego.

Każdy autobus wykonujący przewozy osobowe Niemcy Opole  musi mieć co najmniej jednego kierownika autobusu, który sprawdza temperaturę uczniów, wydaje środek dezynfekujący do rąk, opiekuje się uczniami wymagającymi pomocy i wprowadza ich przy wysiadaniu.

Uczniom należy przydzielić miejsca siedzące, z zachowaniem tych samych przydziałów miejsc każdego dnia.

Kierowcy autobusów wykonujących przewozy osobowe Niemcy Opole i osoby nadzorujące muszą przestrzegać wszystkich norm BHP, w tym codziennie mierzyć temperaturę i badać pod kątem objawów.

Szkoły będą codziennie gromadzić dzienniki pasażerów autobusów, aby umożliwić śledzenie kontaktów w przypadku pozytywnego wyniku testu na COVID-19 ucznia. W przypadku, gdy Studenci Determinacji wymagają dodatkowego wsparcia ze strony osoby dorosłej, należy przeprowadzić jasną i kompleksową ocenę ryzyka oraz opracować plan podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 20 =