Kategorie
Bez kategorii

Opaski czy listwy kablowe?

Listwy kablowe – większość używanych metalowych opasek kablowych to stal nierdzewna 316, przeznaczona do użytku w trudnych warunkach. Listwy kablowe są jednak kosztowne, dlatego wprowadziliśmy tańszą stalową opaskę kablową w różnych rozmiarach. Mogą być używane do pojedynczych kabli lub wiązek kabli i nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Nie zapominaj, że dostępne są narzędzia do napinania. Są zaprojektowane tak, aby starannie odciąć nadmiar metalowego krawata.

Uchwyty do kabli — podczas wymiany uchwytów do opasek plastikowych istnieje kilka opcji w zależności od metody instalacji i rozmiaru mocowanego kabla. Mocowania śrubowe lub samoprzylepne można zastąpić podobnym metalowym odpowiednikiem. Dla szybszej instalacji idealne jest metalowe mocowanie wciskane pod listwy kablowe, które po prostu wciska się w otwór o średnicy 6 mm, co eliminuje prawdopodobieństwo użycia nieprawidłowych mocowań. Nasz zgłoszony do opatentowania, ognioodporny uchwyt do krawata może być używany ze wszystkimi bezprzewodowymi narzędziami do wbijania gwoździ – zatrzask do przytrzymywania i pozycjonowania uchwytu podczas instalacji oznacza, że ​​nie ma potrzeby zmiany końcówek. Klipsy do kabli – metalowe klipsy do kabli i klipsy na jelenie mogą być używane jako bezpośrednie zamienniki tradycyjnych plastikowych klipsów do kabli.

W przypadku instalacji z rurkami z tworzywa sztucznego, rurka musi być strategicznie zabezpieczona metalowymi zaciskami do rur, do których idealnie nadaje się zacisk do rur. Listwy do kabli  to łatwo składane metalowe klipsy, które mogą być używane jako samodzielne mocowania kabli lub do zabezpieczania kabli z plastikowymi kanałami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − eight =