Kategorie
Bez kategorii

Dlaczego wiaty garażowe drewniane są dziś w cenie?

Twój garaż jest pełen rzeczy: stół warsztatowy, rowery, sztuczna choinka – lista jest długa. Naprawdę nie ma miejsca na Twoje samochody, ciężarówki czy motocykle. A może właśnie kupiłeś nowy samochód i jeden z twoich samochodów musi siedzieć na zewnątrz. Ale za te pojazdy zapłaciłeś niezłe pieniądze – nie chcesz, żeby elementy zniszczyły lakier więc zamów wiaty garażowe drewniane.

A kto z samego rana chce zeskrobać pokryte lodem przednie szyby? Możliwym rozwiązaniem jest zadaszenie, wiaty garażowe drewniane. Wykonane z metalu – najczęściej aluminiowego lub stalowego – wiaty garażowe chronią pojazdy przed burzami i promieniami słonecznymi. Jednocześnie, ponieważ są tylko ramą i okryciem, sprawiają wrażenie otwartego. Bardziej ekonomiczne jest również zbudowanie wiaty garażowej z drewna, niż budowanie przybudówki na garażu. Niezależnie od tego, czy masz samochód, furgonetkę, przyczepę czy łódź do ochrony, wiata garażowa może stanowić idealne rozwiązanie.

Carporty, wiaty garażowe drewniane nie muszą być ciemne. Załóżmy, że pracujesz na drugą zmianę lub łowisz ryby w nocy – prawdopodobnie obawiasz się, że będziesz w stanie zobaczyć, kiedy wracasz do domu w nocy. Nie martwić się; możesz przymocować oprawę oświetleniową do wiaty, aby nie potykać się w ciemności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − thirteen =