Kategorie
Bez kategorii

Odwiedź mój pensjonat Jastrzębia Góra!

Spróbuj spędzić noc we własnym pokoju gościnnym jaki oferuje Twój pensjonat Jastrzębia Góra. To, co wydaje się abstrakcyjnym problemem, szybko staje się bardzo namacalne, a zobaczysz, czego brakuje lub co jest nieodpowiednie. Aby upewnić się, że Twój pokój gościnny jest gotowy do tabaki, oto dziesięć rzeczy, których potrzebuje każdy pokój gościnny:

1. Miejsce w pokoju i szafie na ubrania i bagaż powinien mieć każdy pensjonat Jastrzębia Góra! Nawet mały bagaż podręczny potrzebuje miejsca, aby nie przeszkadzać. Upewnij się, że jest miejsce na bagaż podręczny, który nie przeszkadza, a jednocześnie jest dostępny, zwłaszcza jeśli nie masz dla nich miejsca w komodzie lub szafie. Jeśli to możliwe, zaoferuj im miejsce w szafie lub komodzie. Niewielki zestaw wieszaków (5-6 na osobę) i kilka szuflad w komodzie powinno w zupełności wystarczyć. To trochę inwestycja, ale zapłatą jest to, że twój gość czuje się naprawdę mile widziany, a nie zmusza go do życia z walizką.

2. Wygodne łóżko z dużą ilością poduszek i narzut – każdy pensjonat Jastrzębia Góra powinien być w nie wyposażony! Nie możesz wstawić swojej starej, skrzypiącej ramy łóżka do pokoju gościnnego i oczekiwać, że każda para dobrze się prześpi. Kiedy jeden z nich się poruszy, obudzi ich pisk. To samo dotyczy wygodnego materaca. Możesz zainwestować w ładny, twardy materac podczas wyprzedaży (styczeń jest zwykle gorący w przypadku sprzedaży materacy), a następnie dodać miękką, zachęcającą nakładkę. Nie zatrzymuj się na materacu. Dodaj asortyment różnych poduszek i poszewek na poduszki, aby stworzyć taką aranżację, która będzie dla nich najwygodniejsza. To samo dotyczy narzut na łóżka. Ciężka kołdra puchowa zadowoli każdego, kto lubi ciepło, a różnorodność kołder i koców pomoże zapewnić Twojemu gościowi odwiedzającemu pensjonat w Jastrzębiej Górze dokładnie taką temperaturę, jaką lubi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 2 =