Kategorie
Bez kategorii

Urna dla psa – jakie opcje ma osoba żegnająca pupila?

Kremacja to proces, w którym ciało Twojego zwierzaka zostaje zredukowane do cząstek kości i popiołu poprzez zastosowanie intensywnego ciepła (zwykle 1400-1800 stopni Fahrenheita). Po schłodzeniu cząsteczki kości i popiół są przetwarzane na drobny, spójny popiół, który jest wypełnieniem doniczki, wazonu, pomnika takiego jak urna dla psa.

Czy naprawdę odzyskujesz prochy swojego psa? Tak, w tym celu kupowana jest urna dla psa! Ponieważ jest kilka zwierząt, nie ma możliwości odzyskania prochów Twojego pupila. Podczas prywatnej ceremonii Twoje zwierzę jest kremowane samotnie, dzięki czemu możesz później zdobyć prochy. Niektóre centra kremacyjne oferują usługę indywidualną lub podzieloną.

Co się stanie, gdy mój pies zostanie poddany kremacji? Kremacja termicznie redukuje szczątki zwierzęcia, powodując powstanie sproszkowanych kremów. W przypadku kremacji komunalnej Twój zwierzak zostanie poddany kremacji z innymi zwierzętami, a Ty nie otrzymasz żadnych kremów. Jest to często domyślne ustawienie, jeśli powiesz swojemu weterynarzowi, że chcesz skremować swojego zwierzaka, chyba że poprosisz o prywatną kremację i otrzymasz urnę dla psa.

Co się dzieje podczas kremacji zwierzaka? Jak działa kremacja zwierząt domowych? Kremacja jednego zwierzęcia działa podobnie do kremacji człowieka. Zwierzę wystawione jest na intensywne ciepło, które skutecznie zamienia ciało w pył i wysuszoną kość. Szczątki są umieszczane i przetwarzane w krematorze, który rozbija wszelkie fragmenty kości a następnie trafiają do miejsca jakim jest urna dla psa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seven + two =