Kategorie
Bez kategorii

Fryzjer męski Warszawa rozdaje rabaty dla nowych klientów!

Pomyśl o przyznaniu rabatu klientom, którzy rezerwują i płacą za kilka zabiegów z góry. Jako fryzjer męski Warszawa możesz też zaproponować im darmowy mini-zabieg z np. strzyżeniem. W ten sposób zapoznaliby się z zakresem dostępnych usług. Niektóre salony fryzjerskie w Warszawie wprowadziły programy lojalnościowe – dają klientom punkty za każdą wizytę w salonie na zabieg. Punkty można wymieniać na bezpłatne zabiegi lub produkty do pielęgnacji ciała – to Ty decydujesz, które z nich będą najbardziej atrakcyjne dla klientów. Możesz rozważyć oferowanie zachęt klientom, którzy wprowadzają znajomego do salonu – zniżkę lub bezpłatny zabieg. Pamiętaj, że coraz więcej mężczyzn szuka dobrych ofert w Internecie – więc upewnij się, że Twoja witryna regularnie pojawia się w wynikach wyszukiwania online.

Jako dobry fryzjer męski Warszawa możesz zaoferować wstępne kupony rabatowe osobom, które zarejestrują się, aby otrzymywać biuletyny lub powiadomienia e-mail. Ponieważ będziesz starać się przyciągnąć młodych mężczyzn do swojego salonu, możesz rozważyć przyznanie studentom zniżki – być może w określonych porach dnia, kiedy jesteś mniej zajęty. Napiwki Niektórzy klienci mogą zostawić Tobie lub Twoim pracownikom napiwek lub napiwek.

Zdecyduj, jakie usługi oferować jako fryzjer męski Warszawa! Jakie usługi zaoferujesz? Zakres usług, które zdecydujesz się zaoferować, będzie zależał od: Twoje (i Twoich pracowników) umiejętności i doświadczenie ile masz miejsca w swoim lokalu ile możesz sobie pozwolić na inwestycję w sprzęt czego chcą Twoi klienci! Dostępna jest szeroka gama sprzętu, dzięki której terapeuci mogą oferować klientom różnego rodzaju zabiegi. Najpopularniejsze zabiegi dla klientów płci męskiej nie wymagają zbyt drogiego sprzętu, więc jeśli fundusze są ograniczone, warto zacząć od ich zaoferowania. Zawsze możesz zwiększyć zakres usług później, gdy Twój salon fryzur męskich w Warszawie stanie się już ugruntowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ten + 10 =