Kategorie
Bez kategorii

Agroturystyka oferuje noclegi Kaszuby!

Niezależnie od tego, czy uprawiałeś glamping, gniotłeś winogrona między palcami w południowej części tego kaszubskiego regionu czy rzeźbiłeś dynie na lokalnej farmie, brałeś (być może nieświadomie) udział w agroturystyce i wynajmowałeś noclegi Kaszuby. Jest to branża, w której spodziewany jest dalszy rozwój, gdy powrócimy do większej łączności z naszym środowiskiem i pochodzeniem produktów.

Co to jest agroturystyka i czy warto tam wynająć noclegi Kaszuby? W najbardziej podstawowym znaczeniu agroturystyka może być traktowana właśnie jako taka; integracja turystyki i rolnictwa. Mówiąc dokładniej, definiuje się ją jako formę komercyjnego przedsiębiorstwa, które łączy produkcję rolną lub przetwórstwo z turystyką w celu przyciągnięcia odwiedzających, z szeregiem korzyści finansowych, edukacyjnych i społecznych dla turystów, producentów i społeczności, która chce tam zamówić noclegi Kaszuby.

Wraz ze wzrostem świadomości zrównoważonego życia mamy nadzieję, że poprzez nasze greckie rekolekcje  będziemy mogli pokazać, jak wakacje agroturystyczne mogą przynieść korzyści szerszej społeczności. A agroturystyka nie musi być wielkimi, złożonymi pomysłami. Wytnij własne farmy choinkowe, targi rolników na miejscu, wycieczki po winnicach, pensjonaty na wsi, parki z farmami zwierząt – wszystkie przykłady agroturystyki oferującej noclegi na Kaszubach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one × one =