Kategorie
Bez kategorii

Biuro nieruchomości Szczecin oferuje pomoc w znalezieniu mieszkania!

Czy warto brać prowizje od nieruchomości? Jedną z największych sporów dotyczących opłat za nieruchomości jest to, że są one zbyt wysokie lub że usługi świadczone przez agentów nieruchomości nie są warte swoich kosztów. Jeśli dom zostanie sprzedany pierwszego dnia przez Biuro nieruchomości Szczecin, w którym został wystawiony na giełdę, agent sprzedającego może zarobić porządną sumę za stosunkowo niewielką ilość pracy – na przykład robienie zdjęć, ustalanie ceny oferty i wprowadzanie domu na rynek. Jednak z drugiej strony sprzedaż domu przez Biuro nieruchomości ze Szczecina może zająć tygodnie, miesiące lub, w przypadku bardzo wyjątkowych lub drogich domów, lata.

Dla agenta z Biura nieruchomości Szczecin może to oznaczać wiele godzin spędzonych na marketingu domu, prowadzeniu otwartych domów, odbieraniu telefonów i śledzeniu innych ofert i sprzedaży w okolicy. Agent ten poniesie również długoterminowe koszty utrzymania domu na rynku, w tym opłaty za oznakowanie i reklamy. Jeśli spojrzeć na to w ten sposób, niewielu sprzedawców chciałoby ryzykować płacenie agentowi nieruchomości za godzinę.

To samo dotyczy kupujących za pośrednictwem jakie świadczy Biuro nieruchomości Szczecin. Niektórzy od razu znajdą dom, inni, zanim zdecydują się na jeden, obejrzą dziesiątki domów. Gdyby kupujący musiał płacić agentowi za godzinę, prawdopodobnie spieszyliby się z podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × two =