Kategorie
Bez kategorii

Ocieplanie domu Rumia to inwestycja na jaką powinieneś się zdecydować!

Jest wystarczająco dużo dowodów na to, że ludzie mieszkający w przeciągach i zimnych budynkach są bardziej narażeni na problemy zdrowotne niż ci, którzy żyją w bardziej komfortowych warunkach. Posiadanie ciepłego, bezpiecznego miejsca do położenia głowy może sprawić, że będziesz lepiej spać i poczujesz się lepiej – ocieplanie domu Rumia ma też inne zalety, także te ekonomiczne.

Jeśli masz niskie dochody i nie masz izolacji, wyłączenie ogrzewania może nie być rozwiązaniem. Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje duża pomoc finansowa dla tych, którzy walczą z opłaceniem rachunków w postaci dotacji oraz państwowych ulg podatkowych i rabatów. Wszystkie kraje są zobowiązane do zwiększania efektywności energetycznej domów i przedsiębiorstw, co obejmuje oferowanie zachęt, pożyczek i dotacji na ocieplanie i ogrzewanie nieruchomości. Firmy energetyczne są również na pokładzie, a jeśli pochodzisz z rodziny o niskich dochodach, możesz być w stanie wykonać izolację za darmo. Dowiedz się więcej o opcjach finansowania – skontaktuj się z firmą EkoDom, wykonującą ocieplanie domu Rumia, woj. pomorskie.

Izolacja pomieszczeń komercyjnych i ocieplanie domu Rumia to nie jest tania sprawa. Firmy mają teraz obowiązek zmniejszenia swojego śladu węglowego i znalezienia bardziej przyjaznych dla środowiska sposobów pracy. Dla każdej firmy posiadanie odpowiedniej izolacji może pomóc obniżyć te kłopotliwe koszty paliwa, pieniądze, które można lepiej wydać gdzie indziej. Według ostatnich badań w nieizolowanym budynku biurowym 60% strat ciepła jest traconych przez konstrukcję budynku: 22% jest tracone z powodu nieodpowiednio ocieplonego strychu. 9% jest tracone przez ściany. 26% jest tracone z powodu starych lub nieodpowiednich okien. 8% jest tracone przez podłogę. A 35% jest tracone z powodu złego lub starzejącego się systemu filtracji powietrza i wentylacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − 5 =