Kategorie
Bez kategorii

Kupujesz dziurę w ziemi czy gotowe apartamenty Ząbki?

Jest wiele niepewności i złej prasy w związku z wydarzeniami poza planem, więc ludzie często proszą mnie o ich zdanie. Po pierwsze, chciałbym wyjaśnić, co oznacza kupowanie poza planem. Następnie chciałbym wyjaśnić zalety i wady, abyś sam zdecydował, czy wykupienie planu jest dobrym pomysłem – ponieważ, podobnie jak w przypadku większości rzeczy na rynku nieruchomości, wykupienie planu nie jest ani dobre, ani złe . Jest to raczej dobry pomysł w niektórych sytuacjach, ale nie w innych.

Co to jest „wykupywanie planu”? Wykupienie planu następuje wtedy, gdy podpisujesz umowę na apartamenty Ząbki, które jeszcze nie zostały zbudowane. Nie mając fizycznego obiektu do oględzin, kupujący opierają swoje decyzje na planach i artystycznych wizualizacjach tego, jak może wyglądać mieszkanie, a także na informacjach o projekcie i deweloperze oferującym apartamenty Ząbki.

Jakie są zalety wykupienia planu na apartamenty Ząbki? Główną zaletą wykupienia planu jest to, że uzgadniasz cenę zakupu przed ukończeniem budowy i generalnie wystarczy zaoferować niewielki depozyt. W teorii oznacza to, że za nieruchomość w Ząbkach możesz zapłacić dużo mniej, niż jest to warte w chwili wprowadzenia się, ponieważ ceny nieruchomości mogą znacznie wzrosnąć w czasie, gdy deweloper zbuduje apartamenty Ząbki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 17 =