Kategorie
Bez kategorii

Peruki naturalne Kraków – dbaj o nie codziennie!

Chociaż peruka jest wykonana z ludzkich włosów, co oznacza, że ​​może wydawać się mocniejsza niż włosy syntetyczne, nie otrzymuje olejków i witamin ze skóry głowy, tak jak włosy naturalne, aby zachować ich młodość po stylizacji i codziennym życiu.

Oto kilka wskazówek, jak utrzymać peruki naturalne Kraków w jak najlepszym stanie.
1. Ostrożnie susz peruki naturalne Kraków!
Większość pojedynczych pasm włosów można przymocować do czapki techniką wiązania, nadużywanie suszarki do włosów może powodować poluzowanie się węzłów i poluzowanie włosów. Używając produktów do stylizacji, takich jak prostownice i lokówki, zawsze używaj ich w niskiej temperaturze. Kiedy ich używasz, upewnij się również, że używasz sprayu do włosów i unikaj używania produktów do stylizacji w pobliżu korzeni twojej pięknej peruki z ludzkich włosów. Najlepiej układać, gdy są lekko wilgotne. Jeśli chcesz uzyskać loki, najlepiej włożyć mokre wałki we włosy, zamiast używać produktów do stylizacji na gorąco! Pozwala to uniknąć uszkodzenia włosów.

2. Przechowuj peruki naturalne Kraków na stojaku peruki z dala od nadmiernego ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Podczas podróży z peruką naturalną z Krakowa użyj stojaka na perukę i pudełka na perukę, aby chronić perukę przed uszkodzeniem podczas całej podróży z Krakowa i z powrotem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + 3 =