Kategorie
Bez kategorii

Jak wygląda praca w miejscu takim jak tartak pomorskie?

Ponieważ przestoje są nadal głównym powodem niepokoju tartaków w całej Polsce, konieczne stało się zbadanie lepszego zarządzania tym problemem. Te incydenty przestojów mogą skutkować ograniczeniami lub zamknięciami tartaków, co ma negatywny wpływ na firmy, ich pracowników i wielu innych interesariuszy. Ale co by było, gdybyśmy mieli przedstawić Państwu najnowocześniejsze technologie, które mogą pomóc firmom takim jak tartak pomorskie w znacznym obniżeniu kosztów utrzymania w trakcie eksploatacji, a tym samym złagodzić skutki przestojów?

Jedną z tych technologii która wspiera tartak pomorskie jest konserwacja predykcyjna (PdM). PdM to technika, która umożliwia użytkownikom sprzętu monitorowanie stanu eksploatacyjnego aktywów w celu przewidywania przyszłych awarii maszyn, zanim to nastąpi. Jest to strategia proaktywna, która wymaga wcześniejszej interwencji konserwacyjnej, a nie bardziej tradycyjne systemy rutynowej konserwacji zapobiegawczej opartej na czasie lub kalendarzu.

Monitorowanie pracy tartaku w pomorskim: krytyczne zasoby są identyfikowane i wyposażone w czujniki, które zbierają dane o stanie pracy każdego sprzętu. Czujniki monitorują takie parametry, jak wibracje, temperatura, hałas, ciśnienie, prąd elektryczny, cząstki oleju / zużycia i inne. Dalsza analiza wygenerowanych danych umożliwia ocenę wydajności  jaką ma tartak pomorskie i zużycia środka trwałego w czasie rzeczywistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fourteen − two =