Kategorie
Bez kategorii

Niszowe, czyli ekskluzywne perfumy Warszawa

Nie ma branży, w której przymiotnik „nisza” jest używany tak często, jak w przemyśle perfumeryjnym. Ale jaka jest definicja niszy? Co to oznacza? Czy to jest lepsze i droższe? Poszukując doskonałych zapachów Warszawa do naszego nowego sklepu zapachowego, zdałem sobie sprawę, że „nisza” nie zawsze jest taka niszowa.

Co to jest nisza jeżeli chodzi o perfumy Warszawa? Według słownika przymiotnik „nisza” oznacza lub odnosi się do produktów, usług lub zainteresowań, które są atrakcyjne dla małej, wyspecjalizowanej części populacji. Zasadniczo oznacza to dla mnie, że nisza oznacza „inny”, nie chcąc zadowolić wszystkich. Definicja nie mówi jednak nic o cenie ani jakości jaką mają perfumy Warszawa.

Co to oznacza dla perfumerii w Warszawie? Wygląda na to, że przemysł perfumeryjny naprawdę przyjął ten przymiotnik, czyniąc go nowym modnym hasłem. Nie znam żadnej innej branży, w której przymiotnik „nisza” jest tak często używany. Nigdy nie słyszałem o niszowych restauracjach, fryzjerach, DJ-ach czy sklepach obuwniczych. Kiedy zdecydowałem się rzucić pracę jako menedżer ds. Obsługi klienta w międzynarodowej firmie, aby założyć własny sklep sprzedający perfumy Warszawa, otworzył się przede mną zupełnie nowy świat niszowych i mniej niszowych domów perfumeryjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 13 =