Kategorie
Bez kategorii

Drukarnia w Krakowie zaprasza – bogata oferta!

Tradycyjny druk offsetowy to metoda druku wykorzystująca płyty aluminiowe do przenoszenia farby na arkusz gumy (często nazywany „kocem”). Obraz jest następnie nawijany na powierzchnię drukowania. Ta metoda drukowania jest uważana za „offsetową” i stosuje ją drukarnia w Krakowie. Nazwa pochodzi stąd ponieważ farba nie jest przenoszona bezpośrednio na papier. Ta metoda jest ogólnie uważana za najlepszą opcję przy drukowaniu dużych ilości. Chociaż ustawienie sprzętu wiąże się ze znacznymi kosztami początkowymi, dodatkowe jednostki stają się relatywnie tańsze wraz ze wzrostem ilości. Druk offsetowy stosowany przez drukarnię w Krakowie pozwala na zastosowanie szerokiej gamy materiałów drukarskich podczas produkcji. Umożliwia drukarce stosowanie różnych typów papieru, niestandardowych wykończeń i szerokiej gamy atramentów.

Wysokiej jakości obrazy uzyskiwane za pomocą druku offsetowego sprawiają, że jest to preferowana metoda, szczególnie wśród grafików pracujących w miejscu jakim jest drukarnia w Krakowie, którzy poszukują najwyższego poziomu odwzorowania kolorów, szczegółowości i profesjonalnie wyglądających wydruków.

W druku cyfrowym tusz jest przenoszony bezpośrednio na powierzchnię. Zamiast polegać na aluminiowych płytach i gumowych obciągach do przenoszenia obrazu, druk cyfrowy wykorzystuje płynny atrament podczas produkcji. Tradycyjne domowe drukarki atramentowe są jedną z najpopularniejszych metod druku cyfrowego. Druk cyfrowy nie wymaga ręcznej konfiguracji – drukarnia w Krakowie również pracuje na tego typu urządzenia.

Druk ten jest niezwykle skuteczny w przypadku mniejszych serii. W rzeczywistości jest znacznie bardziej opłacalny niż druk offsetowy w przypadku projektów o małej objętości. Ze względu na brak konfiguracji, druk cyfrowy jest również szybkim procesem, umożliwiającym ukończenie projektów w krótkim czasie lub zakończenie pracy, gdy zbliża się termin. Druk cyfrowy oferuje również maksymalne dostosowanie. Każdy element można dostosować, dzięki czemu ta metoda jest niezwykle skuteczna, jeśli praca wymaga spersonalizowanych nazw klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − 6 =