Kategorie
Bez kategorii

Jakie peruki wybrać i jak je zakładać?

Jakie są zalety i wady bezklejowych koronkowych peruk? Peruki bez kleju są idealne dla każdego, kto ma wrażliwość na kleje lub jeśli chcesz nosić perukę przez krótki czas (tylko dzień). Ponieważ co najmniej jedno z tych dwóch kryteriów pasuje do wielu ludzi, peruki bezklejowe prawdopodobnie zawsze będą miały rynek. Nadal są przekonujące i bardzo wygodne. Różnica w cenie peruk jest znikoma, więc nie będzie to decydującym czynnikiem. Niestety bez kleju koronkowe peruki nie trwają tak długo we włosach, nie wypadając. Jeśli zmokniesz, włosy zważą go i powoli ściągną ze skóry głowy. Jeśli spróbujesz w nim spać, najprawdopodobniej rano zauważysz, że jest zwinięty w kłębek. Pamiętaj też, że nie wyglądają tak przekonująco bez przezroczystego kleju, dzięki czemu koronka jest niewidoczna na linii włosów. Oczywiście nadal będą wyglądać znacznie bardziej realistycznie niż standardowa peruka, ale obok siebie z klejoną peruką i bardziej prawdopodobne jest, że bezklejowe włosy nie są naturalne.

Będziesz także potrzebować dopasowanej peruki, jeśli wybierzesz opcję bezklejową od Rokoko Hair Company z Katowic. Peruka będzie musiała być ściśle przylegająca do skóry głowy, w przeciwnym razie będzie się poruszać, co tylko zwiększy jej nierealistyczne upadki.

Jak utrzymują się koronkowe peruki z przodu dłużej na głowie? Przede wszystkim koronkowe peruki pozostają z klejem. Przykleisz klej do linii włosów i skóry głowy i umieścisz koronkę bezpośrednio na kleju, mocno dociskając. Możesz także użyć taśmy. W zależności od wyboru kleju możesz utrzymać perukę przez kilka dni lub tygodni bez konieczności jej ponownego ustawiania. (Pamiętaj tylko, aby nie zapomnieć o swoich prawdziwych włosach, gdy masz je na sobie. Nawet jeśli nie zdejmiesz peruki, aby umyć i osuszyć skórę głowy, upewnij się, że dobrze i głęboko się myjesz perukę, aby głowa ci również wyczyszczone. Pamiętaj też, aby dokładnie je wysuszyć. W razie potrzeby możesz użyć suszarki lub suszarki kapturowej.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight − 1 =